Szyjemy kolorowo:)

Wczoraj wieczorem uszyłam dwie rzeczy - jeśli ma się maszynę do szycia to czasu na nie, nie potrzeba wiele:), a jeśli maszyny się nie posiada - można spróbować uszyć je ręcznie i też będzie pięknie!

Klips do smoczka:
Potrzebne są zaledwie 2 kawałki podłużne materiału (materiał w kawałeczkach można kupić np tutaj ) bądź zwykła tasiemka oraz klips i uchwyt do smoczka (do kupienia w internecie)...z maszyną do szycia - pół godzinki roboty:)Kostka do zabawy:
Do uszycia takiej kostki potrzeba 6 jednakowych kwadratów materiału, tasiemki, wypełnienie (ja mam kulki silikonowe do wypełniania zabawek, ale może być np wkład z poduszki) oraz grzechotka (też można kupić w internecie). Wystarczy zszyć sześcian i gotowe :) Taka kostka to świetna zabawa - można ją ugniatać, jest lekka, tasiemki ułatwiają chwytanie, grzechocze i świetnie nadaję się do gryzienia ;)3 komentarze:

  1. Świetny blog. Super pomysły ;) Właśnie czekam na maszynę do szycia, bo szycie ręczne jest zbyt czasochłonne przy małym człowieczku ;) pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję i cieszę się że się podoba! a maszyna do szycia to prawdziwy skarb - daje nieskończoną ilość możliwości! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam. Jeśli nie obcy jest Tobie temat przyrody zerknij proszę na mój projekt "motyle mazurskich łąk" i udostępnij go dalej. Dziękuję. Magda http://polakpotrafi.pl/projekt/motyle-mazurskich-lak

    OdpowiedzUsuń